Empress Kuronlar

Tam seramik kuronlar

Empress, porselen kuron ya da köprülerin alt yapı malzemesi olarak kullanılır. Üzerine gelen ışığı ve altta kalan dişin rengini yansıtması açısından oldukça başarılıdır. Renk, bir malzemenin üzerine aldığı ışığı geri yansıttığı sırada gözümüzde yarattığı etkidir. Dolayısıyla malzemenin ışığı geçirgenliği, ya da absorbe etmesi, yansıtması estetik başarı için çok önemlidir. Empress alt yapılı kuronlar şu ana kadar üretilmiş, ışığı en iyi yansıtan dolayısıyla en estetik malzemelerdir.

Empress kuronlar hangi durumlarda tercih edilir?

Estetik kazancı son derece yüksek olan empress alt yapılı porselen kuronların kullanım alanı oldukça sınırlıdır. Güçlendirilmiş porselen alt yapı malzemesi olan empress kuronlar, son derece estetik olmasının yanı sıra, alt yapı malzemelerinin içinde kırılma direnci en düşük malzemedir. Dolayısıyla sadece fazla çiğneme kuvveti gelmeyen ve daha çok estetiğin ön planda olduğu ön bölgede tercih edilirler.

empress kuron

Randevu Al veya Soru Sor

Aşağıdaki formu doldurarak randevu talep edebilir ya da probleminizle ilgili soru sorabilirsiniz. Dilerseniz, dişinizin fotoğrafını da ekleyerek hekimlerimizin probleminizi anlamasına yardımcı olabilirsiniz.