The Team

Diş Eti Hastalıkları Tedavisi ve Cerrahisi

1983 Aydın doğumlu olan Buket Kılınç 2002 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmeye hak kazanmıştır. Lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji (dişeti hastalıkları ve cerrahisi) Ana Bilim Dalı’nda doktora eğitimi almıştır.

Birçok özel poliklinik ve hastanede çalışma fırsatı bulan Kılınç, 2015 yılından beri Clinic Plus Diş Kliniği’nde periodontoloji uzmanı olarak mesleğini sürdürmektedir. Mesleki ilgi alanları arasında dişeti hastalıkları, çene kemiği rahatsızlıkları, implantoloji, sinüs lift operasyonları, diş eti estetiği ve her türlü çene cerrahisi ile ilgili operasyonlar yer almaktadır.

Yüz estetiği uygulamalarına da özel ilgi duyan Kılınç, seyahat etmekten, spor yapmaktan ve fotoğraf çekmekten de ayrıca keyif almaktadır.

Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji

1984 doğumlu Sevgen Eralp, 2002 yılında Muğla Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Aynı sene içinde Marmara üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmeye hak kazanan Eralp, lisans eğitimini başarıyla  tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Protetik Diş Tedavisi alanında uzmanlık yapmıştır.

Çeşitli bölgelerdeki özel poliklinik ve hastanelerde çalışma fırsatı bulan Sevgen Eralp, 2011 yılında kendi kliniğini kurmuştur. Clinic Plus Diş Kliniği’nde mesleğini icra etmenin yanı sıra mesul müdürlük görevini de üstlenmiştir. Mesleki ilgi alanları arasında laminate veneer, zirkonyum alt yapılı kuronlar, estetik gülüş tasarımı,  implant üstü protezler, diş beyazlatma, çene eklem rahatsızlıkları, diş sıkma ve botoks uygulamaları yer almaktadır

Evli ve 1 kız çocuğu sahibi olan Sevgen Eralp yüzmekten, tenis oynamaktan ve plates yapmaktan keyif alırken, seyahat ve fotoğrafçılık da özel ilgi alanları arasındadır.

Şaşmaz İş Merkezi

Şemsettin Günaltay Cad. No:135/1 Kazasker, Erenköy

Bize Ulaşın

0216 445 75 49 [email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09.30 - 19.30 Haftasonu: 09.30 - 16.00

Randevu Al & Soru Sor

Randevu almak ya da sorularınız için bize yazın.